kantor internetowy, wymiana waluty online, SuperKantor.pl, internetowy kantor wymiany walut
zapomniałem hasła kantor online, logowanie
kantor internetowy, wymiana waluty, kantor online kantor wymiany walut, SuperKantor.pl, kantor Stargard, informacje o kantorze regulamin kantoru, zasady wymiany waluty, regulamin korzystania z kantoru pytania i odpowiedzi, faq, jak działa kantor internetowy, jak korzystać z kantoru internetowego SuperKantor.pl, kontakt, telefon, adres , e-mail, kontakt z kantorem rejestracja w kantorze internetowym, zarejestruj się, rozpocznij wymianę waluty online

Krok po kroku

wykonaj kilka prostych kroków aby wymieniać walutę

Zostań użytkownikiem kantoru

Aby zostać użytkownikiem internetowego kantoru wymiany walut SuperKantor.pl wystarczy wykonać bezpłatną rejstrację. W tym celu wypełnij i zatwierdź formularz rejestracyjny.

W celu potwierdzenia rejestracji odbierz specjalną wiadomość wysłaną przez nasz kantor na Twoją skrzynkę e-mail i kliknij na przesłany link aktywujący Twoje konto. Po aktywacji konta będziesz mógł zalogować się do swojego panelu klienta.

Dodaj osoby i firmy

W sekcji właściciele rachunków zdefiniuj osoby lub firmy, które chcesz uwzględniać w swoich transakcjach.

Przykładowo - jeśli chcesz przelewać walutę obcą ze swojego konta z zagranicy, wymieniać ją na złotówki, a następnie złotówki przesyłać na konto rodziców, to dodaj dane rodziców.

Podobnie - jeśli chcesz wymieniać złotówki na walutę obcą, a następnie rozliczać się w walucie ze swoim kontrahentem, to dodaj dane swojego kontrahenta.

Jeśli chcesz wymieniać walutę na własny użytek, nie musisz definiować żadnych danych osobowych, ponieważ podczas rejestracji Twojego konta użytkownika system automatycznie doda Twoje dane osobowe do właścicieli rachunków.

Dodaj konta bankowe

W sekcji rachunki bankowe dodaj numery kont bankowych, których będziesz używać w swoich transakcjach.

Dodając konto bankowe należy wskazać:

  • osobę lub firmę będącą właścicielem konta
  • walutę w jakiej prowadzony jest rachunek
  • kraj banku, w którym prowadzone jest konto
  • numer rachunku bankowego

W ten sposób dodaj wszystkie numery rachunków bankowych jakich będziesz chciał używać w swoich transakcjach walutowych.

Wpłać pieniądze do swojego portfela walutowego

Wykonaj transakcję wpłaty pieniędzy do swojego portfela walutowego. W transakcji zadeklaruj kwotę jaką chcesz zasilić portfel i z jakiego konta bankowego dokonasz przelewu.

Po zatwierdzeniu transakcji otrzymasz wszystkie niezbędne dane potrzebne do dokonania przelewu na konto bankowe e-kantoru SuperKantor.pl. Zaloguj się do systemu transakcyjnego swojego banku i wykonaj przelew na nasze konto.

Teraz poczekaj chwilę aż obsługa kantoru zaksięguje Twoją wpłatę. Natychmiast po jej zaksięgowaniu wpłaconą kwotę ujrzysz w swoim portfelu walutowym.

Wymieniaj walutę

Posiadając walutę w swoim portfelu walutowym możesz ją w każdej chwili bez problemu wymienić. Aby to zrobić wystarczy wykonać transakcję wymiany waluty, a w niej wskazać:

  • kwotę jaką chcesz wymienić
  • walutę na jaką chcesz dokonać wymiany
  • konto bankowe, na które chcesz otrzymać przelew zwrotny.

Pamiętaj, że konto bankowe, na które mają trafić pieniądze po wymianie walutowej, może być kontem osoby trzeciej, np. kogoś z rodziny lub kontem Twojego kontrahenta. Zamiast wypłaty środków na konto bankowe, otrzymaną walutę możesz także zachować w swoim portfelu walutowym w celu jej późniejszej wypłaty lub dalszej wymiany.

W następnym kroku, tuż przed zatwierdzeniem transakcji, należy pobrać aktualny kursy wymiany waluty. W tym celu należy wcisnąć przycisk "pobierz nowy kurs wymiany". Otrzymasz wtedy informację po jakim kursie dokonasz transakcji oraz jaką kwotę w danej walucie otrzymasz.

Będzisz miał 20 sekund na zatwierdzenie transakcji po wybranym kursie. Po upływie tego czasu konieczne będzie pobranie nowego kursu wymiany, który znów ważny będzie przez najbliższych 20 sekund. Zatwierdzenie transakcji przed upływem tego czasu spowoduje wykonanie wymiany waluty po pobranym kursie.

Przypominamy, że internetowy kantor wymiany walut SuperKantor.pl umożliwia Tobie wymianę walutową 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dlatego w dowolnym wybranym przez siebie momencie możesz zalogować się do swojego konta w kantorze i dokonać zakupu lub sprzedaży waluty.

Wypłacaj pieniądze z portfela walutowego

Pieniądze, które posiadasz w swoim portfelu walutowym możesz w każdym momencie wypłacić na dowolne zdefiniowane przez siebie konto bankowe. Aby to zrobić wykonaj transakcję wypłaty, a następnie:

  • wskaż kwotę i walutę jaką chcesz wypłacić
  • wybierz konto bankowe, na które kantor ma wypłacić wskazaną kwotę.
Po wykonaniu transakcji wypłaty, obsługa kantoru odpowiedni zleci przelew na wybrane przez Ciebie konto bankowe.
 
  Kupno Sprzedaż
kantor internetowy, kupno USD, sprzedaż USD USD   3.9709 4.0188
kantor internetowy, kupno EUR, sprzedaż EUR EUR   4.4710 4.5620
kantor internetowy, kupno CHF, sprzedaż CHF CHF   4.3701 4.4101
kantor internetowy, kupno GBP, sprzedaż GBP GBP   5.3435 5.4350
kantor internetowy, kupno NOK, sprzedaż NOK NOK   0.4447 0.4525
kantor internetowy, kupno DKK, sprzedaż DKK DKK   0.6047 0.6121
kantor internetowy, kupno SEK, sprzedaż SEK SEK   0.4305 0.4379
Ostatnia aktualizacja: 2022-01-22 17:48:34

Aktualności

Zobacz co możemy Tobie zaoferować

Oferujemy szeroki wybór banków i walut

Oferujemy szeroki wybór banków i walut

Oferujemy kupno i sprzedaż siedmiu polularnych walut oraz szeroką ofertę banków współpracujących. Wymieniaj waluty ekspresowo i za darmo!
Rozliczaj się w walucie ze swoimi kontrahentami

Rozliczaj się w walucie ze swoimi kontrahentami

Teraz dzięki nam możesz rozliczać się w dowolnej walucie ze swoimi kontrahentami krajowymi oraz zagranicznymi. Sprawdź jak to działa. To bardzo proste!
Przelewaj i wymieniaj pieniądze z zagranicy

Przelewaj i wymieniaj pieniądze z zagranicy

Pracujesz lub mieszkasz za granicą? Dzięki nam bez wychodzenia z domu możesz wymieniać walutę i przelewać ją na konta do Polski.
Gwarantujemy wysokie standardy i jakość

Gwarantujemy wysokie standardy i jakość

Naszym klientom zapewniamy wysokie standardy obsługi oraz całodobową dostępność naszych usług. Posiadamy wykwalifikowany personel.