kantor internetowy, wymiana waluty online, SuperKantor.pl, internetowy kantor wymiany walut
zapomniałem hasła kantor online, logowanie
kantor internetowy, wymiana waluty, kantor online kantor wymiany walut, SuperKantor.pl, kantor Stargard, informacje o kantorze regulamin kantoru, zasady wymiany waluty, regulamin korzystania z kantoru pytania i odpowiedzi, faq, jak działa kantor internetowy, jak korzystać z kantoru internetowego SuperKantor.pl, kontakt, telefon, adres , e-mail, kontakt z kantorem rejestracja w kantorze internetowym, zarejestruj się, rozpocznij wymianę waluty online

Koszty i czas

przelewy ekspresowe i pozostałe, opłaty, czas trwania przelewów

Czas trwania i koszty przelewów

Czas trwania oraz koszt przelewu uzależnione są przede wszystkim od tego czy przelew odbywa się w ramach tego samego, czy dwóch różnych banków. Jeśli przelew złotówek lub waluty obcej odbywa się w ramach dwóch kont w tym samym banku, to taki przelew jest zwykle ekspresowy i darmowy.

Przelewy do banków polskich, w których nasz kantor nie posiada kont, a także przelewy na konta zagraniczne, obsługujemy zwykle przez mBank Bankowość Korporacyjna. W zależności od waluty przelewy takie trwają przeważnie od 24 do 48 godzin i obarczone są niewielką opłatą.

W poniższej tabeli podane są dokładne koszty oraz szacunkowe czasy trwania przelewów wychodzących z kantoru SuperKantor.pl. Kliknij na daną pozycję aby zobaczyć szczegóły.

PLN
EUR
USD
CHF
GBP
DKK
NOK
SEK
przelewy w ramach mBank Bankowość Korporacyjna
przelewy w ramach Raiffeisen Polbank
przelewy w ramach Alior Bank
przelewy w ramach T-Mobile Usługi Bankowe
przelewy w ramach BNP Paribas
przelewy w ramach mBank
przelewy z mBank Bankowość Korporacyjna do mBank
przelewy z mBank Bankowość Korporacyjna do MultiBank
przelewy z mBank Bankowość Korporacyjna do Orange Finanse
przelewy z mBank Bankowość Korporacyjna do pozostałych banków w Polsce
przelewy z mBank Bankowość Korporacyjna do banków zagranicznych
przelewy pozostałe

Pobieranie opłat za przelewy

Jeśli wystąpią jakiekolwiek opłaty za przelewy wykonane przez nasz kantor na wskazane przez Ciebie konto, to opłaty te zawsze potrącane będą z wypłacanej przez Ciebie kwoty.

Ewentualna opłata za przelew zawsze pobierana jest w tej samej walucie, w której dokonujesz wypłaty, a kwota potrącenia wyliczana jest na podstawie aktualnego średniego kursu Narodowego Banku Polskiego (NBP) dla danej waluty.

Przykładowo - jeśli dokonujesz wypłaty EUR na konto banku, którego nie posiadamy w swojej ofercie, to zgodnie z powyższą tabelą opłat, od kwoty przez Ciebie wypłacanej potrącona zostanie opłata za przelew w wysokości 4,50 zł. Kwota 4,50 zł przeliczona zostanie na EUR według aktualnego średniego kursu NBP. Od kwoty Twojego przelewu potrącimy zatem tylko około 1 EUR.

Pamiętaj, że podczas wykonywania wypłaty pieniędzy z portfela walutowego w kantorze SuperKantor.pl, zawsze zostaniesz dokładnie poinformowany o wystąpieniu ewentualnych kosztów przelewu i jeśli to możliwe, o szacunkowym czasie jego trwania.

 
  Kupno Sprzedaż
kantor internetowy, kupno USD, sprzedaż USD USD   3.9709 4.0188
kantor internetowy, kupno EUR, sprzedaż EUR EUR   4.4710 4.5620
kantor internetowy, kupno CHF, sprzedaż CHF CHF   4.3701 4.4101
kantor internetowy, kupno GBP, sprzedaż GBP GBP   5.3435 5.4350
kantor internetowy, kupno NOK, sprzedaż NOK NOK   0.4447 0.4525
kantor internetowy, kupno DKK, sprzedaż DKK DKK   0.6047 0.6121
kantor internetowy, kupno SEK, sprzedaż SEK SEK   0.4305 0.4379
Ostatnia aktualizacja: 2022-01-22 18:25:19

Aktualności

Zobacz co możemy Tobie zaoferować

Oferujemy szeroki wybór banków i walut

Oferujemy szeroki wybór banków i walut

Oferujemy kupno i sprzedaż siedmiu polularnych walut oraz szeroką ofertę banków współpracujących. Wymieniaj waluty ekspresowo i za darmo!
Rozliczaj się w walucie ze swoimi kontrahentami

Rozliczaj się w walucie ze swoimi kontrahentami

Teraz dzięki nam możesz rozliczać się w dowolnej walucie ze swoimi kontrahentami krajowymi oraz zagranicznymi. Sprawdź jak to działa. To bardzo proste!
Przelewaj i wymieniaj pieniądze z zagranicy

Przelewaj i wymieniaj pieniądze z zagranicy

Pracujesz lub mieszkasz za granicą? Dzięki nam bez wychodzenia z domu możesz wymieniać walutę i przelewać ją na konta do Polski.
Gwarantujemy wysokie standardy i jakość

Gwarantujemy wysokie standardy i jakość

Naszym klientom zapewniamy wysokie standardy obsługi oraz całodobową dostępność naszych usług. Posiadamy wykwalifikowany personel.