kantor internetowy, wymiana waluty online, SuperKantor.pl, internetowy kantor wymiany walut
zapomniałem hasła kantor online, logowanie
kantor internetowy, wymiana waluty, kantor online kantor wymiany walut, SuperKantor.pl, kantor Stargard, informacje o kantorze regulamin kantoru, zasady wymiany waluty, regulamin korzystania z kantoru pytania i odpowiedzi, faq, jak działa kantor internetowy, jak korzystać z kantoru internetowego SuperKantor.pl, kontakt, telefon, adres , e-mail, kontakt z kantorem rejestracja w kantorze internetowym, zarejestruj się, rozpocznij wymianę waluty online

Klient indywidualny

przelewy rodzinne z zagranicy, zarabianie na walucie, spłata kredytów

Przelewy z zagranicy do Polski

Jeśli pracujesz za granicą i regularnie przesyłasz stamtąd pieniądze rodzinie, to mamy dla Ciebie znakomite rozwiązanie. Nie musisz już dokonywać uciążliwych przekazów pieniężnych. Co więcej, nie musisz nawet ruszać się z domu!

Wystarczy, że swoje środki w danej walucie posiadasz na koncie bankowym, a osoba której chcesz przesłać pieniądze posiada swoje konto złotówkowe i już możesz skorzystać z prostej formy przesłania pieniędzy z zagranicy. Wystarczy, że:

  • wpłacisz środki w walucie ze swojego konta zagranicznego na konto kantoru SuperKantor.pl
  • wymienisz wpłaconą do naszego kantoru walutę na złotówki
  • zlecisz przelew otrzymanych w ten sposób złotówek z konta kantoru na konto swojej rodziny w Polsce

Proste, szybkie i tanie rozwiązanie bez wychodzenia z domu! Więcej informacji na temat przelewów z zagranicy znajdziesz tutaj.

Zarabianie na walucie

Internetowy kantor wymiany walut SuperKantor.pl dzięki tzw. możliwości wymiany waluty wewnątrz portfela walutowego, umożliwia Tobie proste i bezkosztowe zarabianie na walucie.

Wystarczy, że wpłacisz pieniądze na konto naszego kantoru, a następnie wymienisz wpłacone środki na wybraną walutę bez zlecania przelewu zwrotnego. Otrzymane w ten sposób środki walutowe nadal przechowywane będą w Twoim portfelu walutowym i w dowolnym wybranym przez Ciebie momencie możesz wymienić je z zyskiem!

Wymianę tego typu możesz stosować wielokrotnie, co oznacza, że możesz naprzemian sprzedawać i kupować walutę bez konieczności ciągłej jej wypłaty na konto bankowe.

Pamiętaj, że przechowywane w Twoim portfelu walutowym środki w rzeczywistości cały czas znajdują się na kontach bankowych naszego kantoru i w każdej chwili możesz zlecić ich przelew zwrotny na dowolne wybrane przez Ciebie konto bankowe.

Spłata kredytu w walucie obcej

Jeśli spłacasz kredyt w walucie obcej, to wymiana waluty w naszym kantorze internetowym jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Za naszym pośrednictwem możesz wymienić złotówki na wybraną walutę obcą, a następnie przelać otrzymaną walutę na wskazane konto bankowe, zapewniając w ten sposób środki do spłaty raty kredytu.

Pamiętaj, że internetowy kantor wymiany walut SuperKantor.pl oferuje bardzo korzystne kursy zakupu walut, dzięki czemu Twoje oszczędności z tytułu spłaty kredytu bezpośrednio w walucie z wykorzystaniem naszego kantoru mogą być bardzo znaczące.

Przy założeniu spłaty rat kredytu w wysokości 300 000 zł przez okres 25 lat i średniej miesięcznej oszczędności wynikającej z wymiany waluty w naszym kantorze w wysokości 50 zł, łącznie możesz zaoszczędzić nawet 15 000 zł w skali całego okresu spłaty kredytu!

 
  Kupno Sprzedaż
kantor internetowy, kupno USD, sprzedaż USD USD   3.9709 4.0188
kantor internetowy, kupno EUR, sprzedaż EUR EUR   4.4710 4.5620
kantor internetowy, kupno CHF, sprzedaż CHF CHF   4.3701 4.4101
kantor internetowy, kupno GBP, sprzedaż GBP GBP   5.3435 5.4350
kantor internetowy, kupno NOK, sprzedaż NOK NOK   0.4447 0.4525
kantor internetowy, kupno DKK, sprzedaż DKK DKK   0.6047 0.6121
kantor internetowy, kupno SEK, sprzedaż SEK SEK   0.4305 0.4379
Ostatnia aktualizacja: 2022-01-22 18:19:52

Aktualności

Zobacz co możemy Tobie zaoferować

Oferujemy szeroki wybór banków i walut

Oferujemy szeroki wybór banków i walut

Oferujemy kupno i sprzedaż siedmiu polularnych walut oraz szeroką ofertę banków współpracujących. Wymieniaj waluty ekspresowo i za darmo!
Rozliczaj się w walucie ze swoimi kontrahentami

Rozliczaj się w walucie ze swoimi kontrahentami

Teraz dzięki nam możesz rozliczać się w dowolnej walucie ze swoimi kontrahentami krajowymi oraz zagranicznymi. Sprawdź jak to działa. To bardzo proste!
Przelewaj i wymieniaj pieniądze z zagranicy

Przelewaj i wymieniaj pieniądze z zagranicy

Pracujesz lub mieszkasz za granicą? Dzięki nam bez wychodzenia z domu możesz wymieniać walutę i przelewać ją na konta do Polski.
Gwarantujemy wysokie standardy i jakość

Gwarantujemy wysokie standardy i jakość

Naszym klientom zapewniamy wysokie standardy obsługi oraz całodobową dostępność naszych usług. Posiadamy wykwalifikowany personel.