kantor internetowy, wymiana waluty online, SuperKantor.pl, internetowy kantor wymiany walut
zapomniałem hasła kantor online, logowanie
kantor internetowy, wymiana waluty, kantor online kantor wymiany walut, SuperKantor.pl, kantor Stargard, informacje o kantorze regulamin kantoru, zasady wymiany waluty, regulamin korzystania z kantoru pytania i odpowiedzi, faq, jak działa kantor internetowy, jak korzystać z kantoru internetowego SuperKantor.pl, kontakt, telefon, adres , e-mail, kontakt z kantorem rejestracja w kantorze internetowym, zarejestruj się, rozpocznij wymianę waluty online

Gwarancja jakości

profesjonalna obsługa, całodobowa wymiana waluty

Profesjonalna obsługa

Jesteśmy firmą działająca na rynku wymiany walut od wielu lat i doskonale znamy oczekiwania naszych klientów. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany z poziomu naszych usług.

Zapewniamy Tobie najwyższej jakości, doskonale przeszkoloną obsługę, która w każdej chwili służy Tobie pomocą. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, to skontaktuj się z nami.

Transakcje ekspresowe

Aby zapewnić naszym klientom jak najszybsze wykonywanie zleceń wymiany waluty oraz przelewów, kantor internetowy SuperKantor.pl posiada konta bankowe w wielu różnych bankach. Dzięki szerokiej ofercie obsługiwanych banków jesteśmy w stanie zapewnić wysoką płynność i szybkość wykonywanych transakcji.

Gwarantujemy Tobie, że transakcje wykonywane w ramach tego samego banku obsłużone zostaną w trybie ekspresowym, co oznacza, że przepływ środków pieniężnych między Twoim kontem bankowym a kontem kantoru, potrwa zaledwie kilka minut.

Całodobowa wymiana walut

Internetowy kantor SuperKantor.pl umożliwia Tobie wymianę walut 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W każdej chwili, o dowolnej porze dnia i nocy, możesz zalogować się do naszego serwisu i dokonać wymiany walutowej.

Obsługa kantoru pracuje w dni robocze w ściśle określonych godzinach, dlatego każda transakcja dokonana przez Ciebie poza godzinami pracy naszej obsługi, zostanie zrealizowana najbliższego dnia roboczego.

Bieżące informacje o godzinach pracy obsługi kantoru znajdziesz w zakładce kontakt.

Dostępność i płynność serwisu

Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić płynną i bezawaryjną dostępność usług świadczonych przez e-kantor SuperKantor.pl.

Nasz serwis pracuje na najwyższej jakości serwerach o wysokiej wydajności i bardzo szybkich i stabilnych łączach internetowych, dlatego masz gwarancję ciągłego i bezproblemowego dostępu do swojego konta w naszym kantorze oraz do usług wymiany waluty świadczonych przez nasz serwis.

 
  Kupno Sprzedaż
kantor internetowy, kupno USD, sprzedaż USD USD   3.9709 4.0188
kantor internetowy, kupno EUR, sprzedaż EUR EUR   4.4710 4.5620
kantor internetowy, kupno CHF, sprzedaż CHF CHF   4.3701 4.4101
kantor internetowy, kupno GBP, sprzedaż GBP GBP   5.3435 5.4350
kantor internetowy, kupno NOK, sprzedaż NOK NOK   0.4447 0.4525
kantor internetowy, kupno DKK, sprzedaż DKK DKK   0.6047 0.6121
kantor internetowy, kupno SEK, sprzedaż SEK SEK   0.4305 0.4379
Ostatnia aktualizacja: 2022-01-22 19:31:59

Aktualności

Zobacz co możemy Tobie zaoferować

Oferujemy szeroki wybór banków i walut

Oferujemy szeroki wybór banków i walut

Oferujemy kupno i sprzedaż siedmiu polularnych walut oraz szeroką ofertę banków współpracujących. Wymieniaj waluty ekspresowo i za darmo!
Rozliczaj się w walucie ze swoimi kontrahentami

Rozliczaj się w walucie ze swoimi kontrahentami

Teraz dzięki nam możesz rozliczać się w dowolnej walucie ze swoimi kontrahentami krajowymi oraz zagranicznymi. Sprawdź jak to działa. To bardzo proste!
Przelewaj i wymieniaj pieniądze z zagranicy

Przelewaj i wymieniaj pieniądze z zagranicy

Pracujesz lub mieszkasz za granicą? Dzięki nam bez wychodzenia z domu możesz wymieniać walutę i przelewać ją na konta do Polski.
Gwarantujemy wysokie standardy i jakość

Gwarantujemy wysokie standardy i jakość

Naszym klientom zapewniamy wysokie standardy obsługi oraz całodobową dostępność naszych usług. Posiadamy wykwalifikowany personel.