kantor internetowy, wymiana waluty online, SuperKantor.pl, internetowy kantor wymiany walut
zapomniałem hasła kantor online, logowanie
kantor internetowy, wymiana waluty, kantor online kantor wymiany walut, SuperKantor.pl, kantor Stargard, informacje o kantorze regulamin kantoru, zasady wymiany waluty, regulamin korzystania z kantoru pytania i odpowiedzi, faq, jak działa kantor internetowy, jak korzystać z kantoru internetowego SuperKantor.pl, kontakt, telefon, adres , e-mail, kontakt z kantorem rejestracja w kantorze internetowym, zarejestruj się, rozpocznij wymianę waluty online

Bezpieczeństwo

certyfikaty, przelewy, ochrona danych osobowych

Bezpieczne przelewy

Kantor internetowy SuperKantor.pl jest bezpiecznym internetowym serwisem wymiany walut, który pozwala Tobie wymieniać walutę bez wychodzenia z domu. Jednak wszystkie transakcje wykonywane w naszym kantorze, w rzeczywistości wykonywane są zawsze w oparciu o zabezpieczone bankowe platformy transakcyjne.

Oznacza to, że jeśli np. wykonujesz w naszym kantorze transakcję wpłaty do swojego portfela walutowego, to aby sfinalizować taką transakcję, sam musisz wykonać przelew na konto bankowe kantoru, wykonując go na platformie internetowej w swoim banku.

Dzięki temu Twoje pieniądze zawsze przesyłane są z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo Twoich pieniędzy

Wszystkie pieniądze, które posiadasz w swoim portfelu walutowym w e-kantorze SuperKantor.pl, przechowywane są na kontach bankowych naszego kantoru. Pieniądze te nie są wykorzystywane do bieżącego finansowania działalności kantoru, ani nie są w żaden sposób inwestowane.

Wpłacone przez Ciebie środki pieniężne oczekują na naszych kontach tak długo, aż nie wykonasz dyspozycji ich wymiany lub wypłaty na wskazany przez siebie rachunek bankowy.

Szyfrowanie przesyłanych danych

Aby zapewnić naszym klientom najwyższe bezpieczeństwo przetwarzania informacji na stronie naszego kantoru, serwis SuperKantor.pl wyposażony został w tzw. certyfikat SSL. Certyfikat SSL zapewnia pełne szyfrowanie danych przesyłanych między Twoją przeglądarką internetową a stroną naszego kantoru, co gwarantuje pełną poufność danych.

Certyfikat SSL pozwoli Tobie także zweryfikować dane naszej firmy. Wystarczy, że w pasku przeglądarki klikniesz na wyświetlany certyfikat, a następnie w informacjach szczegółowych odszukasz danych podmiotu, będącego posiadaczem certyfikatu.

Twoje dane osobowe

Twoje dane osobowe przechowywane są w naszej bazie danych z zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dane osobowe, które przechowujemy nigdy nie są wykorzystywane w celach innych niż realizacja działalności kantoru internetowego, a w szczególności nie są przekazywane osobom trzecim w celach marketingowych lub innych, nie związanych z naszą działalnością.

Zbiór danych osobowych zebranych przez SuperKantor.pl, zgodnie z wymogami prawnymi zarejestrowany jest w Generalnym Inspektoracie Ochrony Danych Osobowych.

Dodatkowe środki bezpieczeństwa

Nasza firma stosuje bardzo dużo rozmaitych środków bezpieczeństwa, abyś nie musiał martwić się o swoje pieniądze. Pamiętaj jednak, że bardzo istotne jest, abyś sam dbał o poufność swoich danych, a w szczególności nie ujawniał hasła dostępu do swojego konta w internetowym kantorze SuperKantor.pl.

 
  Kupno Sprzedaż
kantor internetowy, kupno USD, sprzedaż USD USD   3.9076 3.9553
kantor internetowy, kupno EUR, sprzedaż EUR EUR   4.5466 4.6126
kantor internetowy, kupno CHF, sprzedaż CHF CHF   4.2654 4.3054
kantor internetowy, kupno GBP, sprzedaż GBP GBP   5.4148 5.4543
kantor internetowy, kupno NOK, sprzedaż NOK NOK   0.4696 0.4774
kantor internetowy, kupno DKK, sprzedaż DKK DKK   0.6120 0.6194
kantor internetowy, kupno SEK, sprzedaż SEK SEK   0.4541 0.4615
Ostatnia aktualizacja: 2021-10-21 03:21:12

Aktualności

Zobacz co możemy Tobie zaoferować

Oferujemy szeroki wybór banków i walut

Oferujemy szeroki wybór banków i walut

Oferujemy kupno i sprzedaż siedmiu polularnych walut oraz szeroką ofertę banków współpracujących. Wymieniaj waluty ekspresowo i za darmo!
Rozliczaj się w walucie ze swoimi kontrahentami

Rozliczaj się w walucie ze swoimi kontrahentami

Teraz dzięki nam możesz rozliczać się w dowolnej walucie ze swoimi kontrahentami krajowymi oraz zagranicznymi. Sprawdź jak to działa. To bardzo proste!
Przelewaj i wymieniaj pieniądze z zagranicy

Przelewaj i wymieniaj pieniądze z zagranicy

Pracujesz lub mieszkasz za granicą? Dzięki nam bez wychodzenia z domu możesz wymieniać walutę i przelewać ją na konta do Polski.
Gwarantujemy wysokie standardy i jakość

Gwarantujemy wysokie standardy i jakość

Naszym klientom zapewniamy wysokie standardy obsługi oraz całodobową dostępność naszych usług. Posiadamy wykwalifikowany personel.